FAQ - ITya.sk

Často kladené otázky

Máte problém se kterým si nevíte rady?

Zvažujete zda se vyplatí opravovat vaše zařízení?

Servis

Notebooky & počítače

Ano, většinou se jedná o nafouknutou baterku a je dobré vyměnit ji ihned jak se to stane. S ohledem na bezpečnost používání zařízení a pro své zdraví se objednejte na výměnu čím dříve.

Pravděpodobně ne. S jistotou Vám dáme odpověď podle stavu Vašeho zařízení. No často stačí vyměnit pouze display a jiné součástky.

Pokud se častěji spouští ventilátor na chlazení, může být zaprášený. Důkladně Vám ho pročistíme, vyměníme pastu a Váš notebook se bude vědět lépe nadechnout.

Při starších zařízeních se může stát s novým systémem se zpomalují. Proto Vám umíme urychlit zařízení doplněním, zda výměnou operační paměti nebo disku.

Záleží na několika faktorech. Nejlépe uděláte když notebook ihneď vypnete od napájania, zavřete a donesete. Nezapínejte ho pokud se sám vypnul, neotáčejte, abyste případně tekutinu převedeni jinde než se nachází. Mýtus o rýži také ne všelék. 🙂 Raději nám zavolejte.

Může, ale nemusí. Navštivte nás nebo zavolejte a podíváme se spolu zda je chyba v nabíječce nebo konektoru.

Ano, i to se stane, ale šance na jeho oživení je tu stále. Rozsah poškození může být široký a tak Vám dáme stanovisko až po diagnostice.

Pravděpodobně ano. No je možné, že bude nutná výměna celé klávesnice, ale rovněž že ji stačí pouze vyčistit. Naši specialisté se podívají který případ je právě ten Váš.

Týká se Váš problém telefonu nebo tabletu?

Servis

Telefóny & tablety

Displej Vám vyměníme na většině zařízení v krátkém čase.

Opotřebované baterii nepomůže nic jiného než výměna. Většinu baterií máme skladem.

Budeme rádi když nás navštívíte a podíváme se na příčinu.

Naši skvělí technici dělají i takové věci jako je výměna nabíjecího konektoru. 🙂

Jsou zde možnosti jak lze odblokovat, ale musíme se na zařízení podívat u nás.

Víme, že se našim zákazníkům stávají i takové věci a samozřejmě víme vyměnit i tyto tlačítka.

Jde sice o malou součástku, ale pro telefon dost důležitou. I tuto závadu Vám opravíme v krátkém čase.

Může se stát i to. Vybrali jsme ty nejčastější závady no vyskytují se i jiné. K dispozici jsme vám ve dvou provozech v Bratislavě, telefonicky, nebo použijte vpravo dole tlačítko “Chat”.

Toužíte po novém zařízení, nebo nějakém doplňku?

Prodej

Notebooky, počítače, telefony & tablety

Objednávku si můžete vyzvednout na prodejně, nebo Vám ji bezplatně doručíme kurýrem po celém Slovensku.

Platbu můžete provést několika způsoby. V hotovosti při převzetí, převodem, kartou při převzetí, nebo i na splátky přes Quatro. Je to možnost i výkupu původního zařízení a jeho hodnotu Vám odečteme z nového zařízení.

Naše zařízení jdou za novými majiteli v nejkratším možném čase. Záleží i na způsobu úhrady který jste si zvolili. Zařízení před odesláním ještě důkladně zkontrolujeme, abychom si byli jisti, že jsme udělali maximum. Na všechna zařízení platí minimálně letá záruka.

Ke každému zařízení dostanete doklad o koupi – fakturu. Jsme plátcem DPH.

V případě počítačů je možné u některých modelů výměna operační paměti či disku nebo baterie za novější. Tyto úkony lze po dohodě provést a následně Vám zařízení zašleme či předáme.

Na všechny objednávky přes náš eshop platí 15 denní garance vrácení peněz nebo výměny za jiné. Můžete tak 15 dní testovat a v případě potřeby si vybrat jiné zařízení.

Na každé zařízení platí minimálně letá záruka. V nabídce však máme i takové kusy, které mají 2 letou záruční dobu. Vždy je to uvedeno v popisu konkrétního produktu.

Samozřejmě náš ochotný personál je zde pro zkušené i nových uživatelů. V tomto případě je ideální osobní odběr, kde si spolu na prodejně vyzkoušíte své nové zařízení a dostanete i instruktáž ke němu.

Zvažujete výměnu či prodej zařízení?

Výkup

Všechna zařízení

Samozřejmě. Ideální bude když s sebou vezmete příslušenství, krabici a doklad o koupi. Podíváme se spolu na jeho stav a částku za kterou ho víme od Vás vykoupit.

Sepíšeme spolu smlouvu o výkupu kde nám dáte své číslo účtu a peníze za zařízení Vám na něj zašleme ještě dokud se nacházíte v naší prodejně.

Dostali jste nevhodný dar, nebo jej nechcete z jiného důvodu? Samozřejmě vykupujeme i zcela nové kusy.

Vyberte si z naší nabídky a doneste i to Vaše aktuální. Podíváme se spolu na to, zda ho umíme vykoupit a snížit vám cenu nového o jeho hodnotu.

To vůbec nevadí. Zavolejte nám, popovídáme se o detailech. Můžeme se dohodnout na přepravě a dalších krocích k Vaší spokojenosti.

Záleží na rozsahu poškození. Je tu šance, že budeme umět použít nějaké součástky. To Vám ale budeme umět říct až po diagnostice.

Ne. Všechna zařízení, které u nás najdete jsou naše a byly vykoupeny od původních majitelů.

Nacenění zařízení proběhne ihned při Vaší návštěvě. V případě že budete mít s sebou veškeré příslušenství a doklad o koupi můžeme ihned sepsat smlouvu. Peníze odesíláme ještě týž den.

Od nás Vám DPD přiveze Váš notebook zdarma.

Pokud nebudete spokojeni peníze Vám vrátíme. Platí pro výrobky zakoupené online.

Každý produkt má 12 měsíční záruku.

Macbook můžete mít na splátky i bez navýšení.

© ITya, s. r. o. 2018 – 2021